הזנחתם את לינקדאין? הגיע הזמן לקפוץ לביקור

תאריך פרסום: 16:26:03 13/04/2013

LinkedIn refresh

למרות שרשת לינקדאין חצתה בתנופה את רף 200 מיליון המשתמשים, יש ישראלים רבים שמעדיפים על פניה רשתות חברתיות אחרות, ומשקיעים את זמנם בפייסבוק ובאתרים מקומיים.כשמדובר על מיתוג ברשת, אל תוותרו על לינקדאין! בכמה צעדים פשוטים של שדרוג הפרופיל תוכלו למנף בצורה משמעותית את החשיפה שלכם ברשת, ליצור פרופיל מקצועי ולרקום מעגל קשרים עסקיים:

לכל שם יש פנים:

העלו תמונת פרופיל ברורה ורשמית (אבל לא חנוטים בחליפה..) לפרופיל שלכם. עדיף להצטלם בסטודיו מקצועי ואם אין אפשרות אז בבית, על רקע בהיר.

לכל אדם יש ניצוץ:

מלבד המידע האינפורמטיבי והפרטני, הוסיפו תארים ייחודיים ואת הניצוץ הייחודי שלכם, שמאפיין את סגנון העבודה שלכם.

לכל פרופיל יש אתר:

הוסיפו קישורים לאתר הבית של החברה בה אתם עובדים, לבלוג או לאתר האישי שלכם. יש לכם אפשרות להוסיף עד 3 אתרים שונים, וכן קישור לחשבון הטוויטר.

לכל תפקיד יש תכלית:

למרות שמילוי כל הפרופיל יכול להיות טרחני למדיי, בפרט אם אינכם מחפשים עבודה, פרופיל מלא זוכה לקרדיט גבוה יותר ויוביל לחשיפה טובה יותר. משקיעים פוטנציאליים, מעסיקים וקולגות מחפשים אתכם ברשת, ופרופיל חלקי ולא מושקע יכול לשדר להם את המסר הלא נכון

בכל עבודה יש מומחיות:

אל תדלגו על מילוי קטגוריית כישורים והתמחויות (Skills & Expertize) – רשימה זו משמשת כיום כהמלצה אינטראקטיבית אותה מדרגים מעגלי הקשרים שלכם. כך תוכלו לזכות לפידבק על תחומי ההתמחות שלכם מפי לקוחות ואנשים שיעידו על הכישורים שלכם.

לכל עובד מוכשר יש ידע:

אל תהססו לחלוק את הידע שלכם ואת הכישרון שלכם בפני הרשת. לינקדאין הוא ערוץ נוסף לפרסום פוסטים מהבלוג, קישורים מעניינים שמצאתם, והמלצות מתחום עיסוקכם. בלחיצה אחת תוכלו לשגר את מה שכתבתם לכל מעגל הקשרים, לקבוצות בהם אתם חברים ולחשבון הטוויטר שלכם.

אם עדיין לא פתחתם פרופיל בלינקדאין, אף פעם לא מאוחר לעשות זאת, ואם הפרופיל שלכם נזנח אי שם במרחבי הרשת, זה הזמן לבקרו