מכתב חכם: שיווק באימייל לסמארטפון

תאריך פרסום: 19:39:28 26/06/2013

האינבוקס הנייד: כללי זהב לשיווק באימייל לסמארטפונים

mobile_email

1. דואר נע:

70% מהזמן בעלי מכשירי הסמארטפון קוראים אימיילים או גולשים ורק אחוז קטן מהזמן הם עורכים (או מקבלים) שיחות. ישנה סבירות גבוהה שבעלי המכשיר יקראו את הודעת המייל ששלחתם על הסמארטפון. אל תפספסו הזדמנות לשלוח לסלולרי שלהם את המסר שלכם.

2. מכתב השעה:

החיבור התמידי של הסמארטפון לחשבונות המייל ברשת גורם לכך שלקוחות קוראים יותר אי-מיילים במכשיר הנייד מאשר במחשב האישי שלהם. הסטטיסטיקה מראה שכמחצית מהמשתמשים בודקים אימיילים 3-4 פעמים ביום בסמארטפון שלהם. שגרו אליהם בזמן אמת עדכונים חמים על הנחה או מבצע.

3. חתום בלחיצה:

מייל שמעוצב ומותאם לתצוגה במובייל יזכה ליותר אינטראקציות. חשוב להקפיד על המיקום של שורת ההנעה לפעולה ולדייק בגודל הפונט וגודל הכפתורים (שיהיה מותאם ללחיצת אגודל). טקסט קטן מידי איננו קריא וכפתור קטן מידי דורש התעסקות והתאמת התצוגה והלקוחות פשוט יוותרו על הלחיצה.

4. בול קניה:

דיוור אפקטיבי בסלולר דורש בדיקה מקדימה היכן ומתי הלקוחות קוראים אותו. בין אם המטרה שלכם היא מיתוג, איסוף לידים או מכירה – עליכם לתכנן היטב את תוכן הפניה, העיתוי שלה ואזור התפוצה הגיאוגרפי. 70% מהאנשים העידו שהחלטות הקניה דרך הסלולר הושפעו מאימייל שקיבלו.

5. מכתבי אהבה:

הלקוחות לא אוהבים לקבל מיילים שאינם קריאים על המכשיר שלהם, וזו עובדה. 80% העידו שהם מחקו את המייל כי הוא לא נראה טוב או לא נפתח כראוי. הקפדה על עיצוב נכון, גרסאות מותאמות מכשיר, ועמודי נחיתה ייעודיים לסמארטפונים ימנעו מכם אפקט שלילי מסוג זה. וכשהרושם הראשוני הוא טוב – הדרך להתאהבות הרבה יותר קלה..

שליחה נעימה!

http://www.emailmonday.com/mobile-email-usage-statistics Source:

http://searchenginewatch.com/article/2274265/The-New-Inbox-The-Intersection-of-Email-Mobile-Social-Marketing