טיפים לבניית עמוד עסקי בגוגל פלוס

תאריך פרסום: 01:17:11 25/01/2012

1. כיצד מתחילים?

בעמוד הפרופיל שלכם בבר מצד שמאל מופיע: "צור דף של Google+". לחצו, בחרו תחום , הזינו את שם העסק וקישור לאתר העסקי שלכם ולסיום לחצו "צור דף". העלו פרטים כלליים ותמונה (רצוי לוגו) לעמוד שיצרתם. מזל טוב, יצרתם עמוד גוגל פלוס עסקי!

2. איך מגייסים חברים?

בעמוד הבא בתהליך יופיע: "שתף בGoogle+". כתבו טקסט הקדמה קצר, לחצו על "הוסף מעגלים או אנשים שאיתם אתה יכול לשתף" ובחרו מבין האפשרויות של מעגלי המקושרים שלכם. אם אתם מעוניינים שהעמוד יעלה בחיפושים בחרו "ציבורי". אם הדף עדיין לא מוכן תוכלו לבחור "ספר לכולם" גם בשלב מאוחר יותר

3. מהי כתובת העמוד?

דף התפריטים בסיום פתיחת העמוד מציג את הפיצ'רים השונים בשימוש גוגל+: פרסומי פוסטים, העלאת תמונות, סרטונים וקישורים. בדף זה מוצגת כתובת ה-URL של העמוד שלכם, אותה תוכלו להפיץ במייל וברשתות חברתיות. בשלב זה לא ניתן לעשות קסטומיזציה לשם העמוד.

4. האם ניתן לקשר ישירות לעמוד העסקי?

בעמוד התפריטים אפשרות להטמעת תגית g+ באתר האינטרנט שלכם, שתסייע להשיג "פלוסים" לעמוד החדש. בנוסף, הטמעת כפתור g+ משדרגת את החשיפה של האתר המקושר לדירוג גוגל!

5.מה עושים עד שצוברים מספיק חברים?

במהלך בניית העמוד וגיוס חברים, ניתן להסתיר את כמות החברים של העמוד. בעמוד הבית לחצו על "עריכת פרופיל", תחת התמונה יופיע "שנה כאן רמות חשיפה". ניתן לבטל את הסימונים ובכך לשלוט על מי יוכל לצפות בפוסטים ומי מהחברים יוצג בפרופיל.

6. מה הסיפור עם המעגלים?

גוגל + מציגה את שיטת המעגלים – יצירת מעגל מקבוצות משתמשים, שיש להם מן המשותף. ניתן להשתמש במעגלים ליצירת קבוצות לפי פילוח גיאוגרפי, תחומי עניין דומים, או קטגוריות שונות ובכך לכוון ולשתף במסר שלכם את הקהל הנכון. התוצאה היא שאת המידע מקבלים אנשים שהתוכן הזה רלוונטי להם – וכך גדלים הסיכויים שהם ייצרו אינטראקציה עם המותג שלכם.

7. איזה תוכן מעניין את הגולשים?

כשניגשים לכתוב תוכן בעמוד, שני דברים אמורים להנחות אותנו: האם אני הייתי מקדיש זמן לקרוא את זה? וכן - האם הייתי בוחר לשתף אחרים במידע הזה? הנטייה ברשתות החברתיות היא לצרוך תוכן מתומצת, קליל ובעיקר מבדר. אל תכבידו במילים, לעיתים תמונה עושה את העבודה מצוין, ווידאו אפילו יותר

google+ circles